Koszyk

Zwrot towaru

30 dni na zwrot

Kupując w sklepie eltrex.net.pl możesz w ciągu 30 dni zwrócić zakupiony towar. Bez względu, czy kupujesz jako osoba fizyczna, czy “na firme”, w ciągu 30 dni od odebrania przesyłki możesz zwrócić produkty, które nie spełniają Twoich oczekiwań. 

Ważne. Pamiętaj, że produkt nie powinien nosić śladów użytkowania, wykraczających poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

Jak dokonać zwrotu

Chcąc dokonać zwrotu towaru, w pierwszej kolejności musisz poinformować nas o chęci zwrotu. Możesz tego dokonać za pośrednictwem formularza znajdującego sie pod adresem: https://www.eltrex.net.pl/zwrot.html. Formularz dostępny jest także na liście zamówień, którą znajdziesz na swoim koncie klienta w sklepie. Możesz także zwyczajnie wysłać maila na adres sklep@eltrex.net.pl z informacją o chęci zwrotu. Pamiętaj, od momentu zgłoszenia chęci zwrotu masz 14 dni na odesłanie towaru.

Przesyłając informację o chęci zwrotu, prosimy o podanie numeru zamówienia, nazwę i ilość zwracanego produktu oraz numer konta bankowego na który ma być zrealizowany zwrot pieniędzy. Prosimy także o określenie dokładnych danych adresowych oraz preferowany termin odbioru przesyłki zwrotnej.

Po otrzymaniu zgłoszenia o chęci zwrotu, potwierdzimy jego przyjęcie oraz termin zlecenia odbioru przesyłki. Chcemy, by odesłanie produktu było jak najmniej uciążliwe, dlatego wszelkie dodatkowe ustalenia dotyczące odbioru przesyłki będa uzgadnianie indywidualnie. Zwracany produkt zabezpiecz i zapakuj w karton (najlepiej zastosuj ten sam karton w którym otrzymałeś przesyłkę). Dzień przed terminem odbioru prześlemy niezbędne informacje wraz z dokumentami. 

Naturalnie, przesyłkę możesz wysłać samodzielnie na swój koszt na adres naszej firmy:

MDS Jakub Musiałowski
Wały J. Dabrowskiego 5a
63-900 Rawicz

Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.

Zwrot płatności za towar

Po otrzymaniu przesyłki zwrotnej i weryfikacji stanu produktu, zostanie wystawiona korekta do faktury, która zostanie wysłana na podany w formularzu adres mailowy. Następnie środki zostaną zwrócone na podany numer konta bankowego.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.