Półautomat spawalniczy Ideal Tecnomig 330 4x4 Digital MMA
Producent: Ideal
Symbol produktu: TMIG330MMA
Gwarancja: 12 miesięcy
- Czas dostawy: 2-4 dni roboczych
Koszty dostawy:
- Przesyłka kurierska 0.00 zł brutto
- Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Inwertorowy półautomat spawalniczy Ideal Tecnomig 330 4x4 Digital to profesjonalny półautomat do szerokiego zakresu prac spawalniczych. Doskonałe urządzenie do intensywnych prac spawalniczych w warunkach produkcyjnych (przemysłowych) jak i w warsztatach naprawczych.
Półautomat przeznaczony jest do spawania stali, stali nierdzewnej oraz aluminium i jego stopów. Pozwala na spawanie metodą Mig/Mag w osłonie gazu oraz elektrodą otuloną metodą MMA.
Szybka realizacja prac - wydajna i stabilna praca
Konstrukcja półautomatu oparta na technologii inwertorowej, charakteryzuje się stabilnym łukiem spawalniczym przy stosunkowo niskim poborze prądu. Dodatkowa elektroniczna regulacja dławika zwiększa kontrolę nad prądem spawania, pozwalając na uzyskanie jeszcze lepszej jakości spoiny, minimalizując przebarwienia i odpryski. Prąd spawania 300A w cyklu pracy 60% pozwala na swobodną realizację najbardziej wymagających prac.
Tecnomig 330 4x4 Digital jest urządzeniem kompaktowym, wyposażonym w profesjonalny 4-rolkowy układ podawania drutu (w zestawie rolki 0,8-1,0V i 1,0-1,2V). Pozwala to na stosowanie długich uchwytów spawalniczych 4m i 5m zapewniając płynne i równe podawanie drutu. Przystosowany jest do zasilania z trójfazowej sieci 400V, 50Hz. Nad właściwą pracą urządzenia czuwa układ przeciw przeciążeniowy.
Pełna kontrola - prosta i wygodna regulacja
Czytelny panel sterowania z cyfrowymi wyświetlaczami prądu i napięcia spawania pozwala na dokładną regulację parametrów pracy. Umożliwia wybór trybu pracy - Mig/MMA. Duże pokrętła pozwalają na swobodną regulację, także w rękawicy spawalniczej. Za ich pomocą można ustawić takie parametry jak prąd spawania dla trybu Mig jak i MMA, prędkość posuwu drutu czy koretka elektroniczna dławika.
Na wyposażeniu półautomatu znajduje się:
- uchwyt spawalniczy MIG 25 3m
- przewód masowy 3m
- przewód elektrodowy 3m
Kod producenta: TMIG330MMA
- Zasilanie
- 3x400V 50Hz
- Zabezpieczenie [A]
- 16
- Zakres prądu spawania [A]
- 30-330
- Znamionowy prąd spawania
- 300A / 60%
- Regulacja prądu
- Płynna
- Sterowanie synergiczne
- Nie
- Funkcja 2-takt/4-takt
- Tak
- Lutospawanie
- Nie
- Spawanie pulsem
- Nie
- Spawanie bez gazu
- Nie
- Funkcja VRD (dla MMA)
- Nie
- Dodatkowe funkcje
- Elektroniczna regulacja dławika
- Średnica drutu [mm]
- 0,6; 0,8; 1,0; 1,2;
- Ilość rolek
- 4 rolki
- Waga szpuli [kg]
- 15
- Stopień ochrony
- IP21
- Wymiary [mm]
- 820x370x720
- Waga [kg]
- 37
Ten produkt nie ma jeszcze opinii
Twoja opinia