Koszyk

Dostawa i dostępność

Dostawa

Zamówiony towar dostarczamy za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich oraz Poczty Polskiej na terenie Polski. Dostawy są realizowane w dni powszednie od poniedziałku do piątku, najczęściej w godzinach 8:00 – 17:00

Koszt przesyłki uzależniony jest od rodzaju zamówionego towaru (ilość, rozmiar, waga) oraz formy, wysyłki zgodnie z kosztami określonymi w cenniku transportu. O koszcie dostawy Sklep każdorazowo informuje Klienta na etapie składania zamówienia.

Przesyłki wysyłane firmą kurierską, dostarczane są zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z magazynu. Przesyłki wysyłane Pocztą Polską dostarczane są zazwyczaj w terminie do 2 dni roboczych po dokonaniu wysyłki z magazynu.

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówienia w siedzibie firmy MDS Jakub Musiałowski. Po skompletowaniu zamówienia, przesyłamy informację o gotowości zamówienia do odbioru.

Dostępne formy dostawy.

1. Odbiór osobisty

Bezpłatny odbiór zamówienia w siedzibie firmy

2. Przesyłka Poczta Polską

Dostawa za pośrednictwem Poczty Polskiej paczek o wadze do 30kg.

Koszt przesyłki: 12zł

3. Przesyłka kurierska

Koszt przesyłek zależny od wagi:

  • Waga 0-10kg - 15zł
  • Waga 10-30kg - 17zł
  • Waga 30-50kg - 34zł
  • Waga 50-70kg - 52zł

Dla zakupów o wartości powyżej 500zł koszt transportu pokrywa sklep.

Dla większych przesyłek paletowych oraz wybranych produktów koszt ustalany jest indywidualnie.

Dostępność

Przy każdym towarze podany jest orientacyjny czas realizacji zamówienia. W szczególnych sytuacjach, niezależnych od nas, czas realizacji zamówienia może ulec zmianie. Podawana dostępność informuje nas ile maksymalnie dni roboczych zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia do chwili skompletowania i wysłania zamówienia. Do podanego czasu należy doliczyć 1-2 dni robocze czasu samego dostraczenia przesyłki.

Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów. W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

W przypadku niemożliwości zrealizowania zamówienia (np. brak dostępnego produktu u dostawcy) niezwłocznie poinformujemy o tym klienta wskazując możliwy późniejszy termin realizacji lub, jeżeli to możliwe, alternatywny produkt o takich samych parametrach.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.